cs / en
košík

Kontakt

Dagmar Jelínková
e-mail: info@dagmaar.cz +420 604 466 748

Zákaznická linka: +420 604 466 748 - rádi poskytneme rady, informace, rezervace, aktualizace k objednávkám z e-shopu
Po – So 9 – 18hod.
Veškerou komunikaci netýkající se objednávek prosím zasílejte pouze elektronicky


Chcete mi napsat?

Ať je to něco k šátkům, hedvábí nebo z jakéhokoli jiného důvodu. Ráda si přečtu Vaši zpětnou vazbu či zprávu. Protože se však některé dotazy neustále opakují, prosím přečtěte si před odesláním Vaší zprávy nejdřív časté dotazy vypsané níže. Třeba tam najdete odpověď hned a ušetříte si čas s psaním i čekáním na mou odpověď.

  Časté dotazy

  Mohu hedvábí prát v pračce?

  Doporučuji prát moje šátky ručně, ve vlažné lázni s přísadou saponátu nebo pracího prášku a jemně ho promačkat. Žehlit mokrý či polosuchý, krásně pak drží tvar. Samozřejmě je možné i chemické čištění za sucha, ale dávám přednost tomu, aby se mé hedvábí běžně nosilo a užívalo, proto na závěrečnou úpravu šátků nepoužívám tužící vrstvu, která by vyžadovala chemické čištění. Budete-li chtít aby byl šátek tužší, stačí přidat do poslední lázně trochu tekutého škrobu a za mokra, či polosuchý šátek vyžehlit.
  Více: Péče o šátky.

  Jaké používáte hedvábí?

  Hedvábný twill z Francie. Jeho pečlivý výběr je pro moji značku zcela zásadní.
  Twillová látka je díky šikmo tkané vazbě vláken pevná a mimořádně hustá, proto se hedvábí málo mačká a výborně drží tvar. Větší množství vláken požitých na tento typ vazby zaručuje, že je látka těžší a cennější. Ať uvážete šátek jakkoliv, tvoří krásné splývavé sklady. Zvláštní vlastností hedvábí je jeho přizpůsobivost různým teplotám. V chladném počasí dokáže příjemně hřát, a naopak v horkém létě krásně chladí.
  Více: Hedvábí nejvyšší kvality

  Dají se ještě sehnat minulé kolekce?

  Kolekce s logem JeD se už sehnat nedají. I když hedvábné designy dělám celý život, se založením Dagmaar přišlo i rozhodnutí začít od bodu nula. Můžete si je však alespoň prohlédnout zde.

  Chystáte nějakou novou kolekci?

  Ano, mám tolik nápadů, těšte se! Její příprava a výroba je velmi dlouhý a náročný proces, proto - kdy to přesně bude - slíbit nemohu.
  Více: Originální autorský design.

  Můžete mi vyrobit šátek na přání?

  To bohužel možné není, vzhledem k velmi náročné výrobní technologii, kterou velkoplošný sítotisk na hedvábí je. Budete-li ale chtít např. upravit rozměr šátku, nebo vyrobit hedvábnou šálu (některé zákaznice je před šátky preferují) neváhejte mě kontaktovat.
  Více: Malosériový ruční tisk.