cs / en
košík

Vrácení zboží

Naši zákazníci mají v souladu s právním řádem České republiky možnost bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek. Vrácení zboží je však nutno odlišit od rušení objednávky, která ani nebyla odeslána. V případě rušení neodeslané objednávky si vyhrazujeme právu účtovat manipulační poplatek ve výši 200 Kč.

VRÁCENÉ ZBOŽÍ:

  • musí být kompletní
  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí
  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!
  • nesmí být použito
  • nesmí být žádným způsobem poškozeno

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, tak Vám vracíme kupní cenu ihned po obdržení vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

POSTUP PŘI VRACENÍ ZBOŽÍ:

Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese info@dagmar.cz , přičemž Vám budeme velice vděční za uvedení skutečného důvodu, abychom mohli pro případ reálně analyzovat a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze ihned bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.

Zboží musí být zasláno na adresu: Dagmar Jelínková, V kolkovně 8, 110 00 Praha 1 

VÝHODY REGISTRACE

Registrujete-li se v našem e-shopu a budete mít povoleno zasílání newsletteru, či si zaregistrujete pouze odběr newsletter, můžete se těšit na exklusivní slevové kupóny, novinky, pozvánky na soukromé nákupní akce a informace o soutěžích.

Newsletter zákazníkům nezasíláme často, nemusíte se tedy bát, že Vaši e-mailovou schránku zahltíme nevyžádanými zprávami.

zpět