cs / en
košík
smajlík - reference dagmaar.cz

Český Hermés

Dobrý den Dagmar,

kupovala jsem si už u Vás KOLIBŘÍKY v bílém provedení. Jsem moc ráda, že teď budu mít Kolibříky i ve fialkovém provedení, jsou úžasní!!

Jste prostě takový český „Hermés“. Moc Vám fandím!

Monika Kožinová

smajlík - reference dagmaar.cz

Tajemství

Luxusní šátek, krásné barvy, jemné hedvábí. Pohled do očí, dotek lásky, bušení srdce, tajemství duše… Děkuji,

Jana Hanzalová

smajlík - reference dagmaar.cz

Perly OD

Dagmar, krásný den,

šátek dorazil v pořádku a je nádherný. Opravdu skvostný, mám jeden Vuitton a jeden Fendi, ale tohle je úplně něco jiného, jsem nadšena. Dneska jsem vyrazila do práce jen tak obyčejně oblečená (šedé kalhoty a černý svetřík s krátkým rukávem) a když jsem přidala Váš šátek, měla jsem pocit, že mám na sobě minimálně Chanel perly, mám ho prostě místo šperku. Opravdu moc děkuji. Mám na Vás jeden dotaz, nebyli by k dispozici ještě jedni bílý Kolibříci, mam pocit, že si vytvořím na Vašem šátku závislost…

Díky

Petra Musilová

smajlík - reference dagmaar.cz

Zážitek

Je to milý zážitek nakupovat nakupovat právě u paní Dagmary. Získáte nádherný kousek garderoby a mimo rychlé a spolehlivé jednání také kus hřejivého lidského kontaktu. Bylo to moc fajn a děkuji

szilva

smajlík - reference dagmaar.cz

Umělecké dílo

Šátek je nádherně zpracovaný, úplné umělecké dílo! Přišel ke mně rychle a byl krásně zabalený. Moc děkuji a rozhodně doporučuji!

Laete-Art

smajlík - reference dagmaar.cz

Třešnička na dortu

Milá Dagmar, nedokažu slovy vyjádřit jaký skvost je váš šátek. Je to prostě šperk. Nádherná práce, krásné barvy a ten příjemný materiál. Opravdu překrásný. A ručně zašité okraje jsou už jenom tou pomyslnou třešničkou na dortu. Mockrát díky, máte můj obdiv!!!

P. Musilová

smajlík - reference dagmaar.cz

I někteří muži

Vážená Dagmar! I když se ozývám až nyní, o nic menší není můj obdiv nad Vaším uměním. Jsem doopravdy velkou milovnicí Vašich šátků a ty jsou obdivované nejen mými přítelkyněmi, ale i klientkami. Stalo se mi, že i někteří muži si všimli… Přeji hodně zdraví, ať se Vám daří

Jana Dvořáková

smajlík - reference dagmaar.cz

Kouzelné barvy

Tak jsem zase jednou zůstala „paf“! Nádhera,krása,jemnost,kouzelné barvy-prostě dokonalost těchto šátků Vám vyrazí dech!

Moc a velmi ráda doporučuji všem.

Kvašule

smajlík - reference dagmaar.cz

Zamilovaný kus

Realita je překrásná, kochám se jím už minimálně 10 minut a nemůžu se vynadívat, bude to jednoznačně můj zamilovaný kus z šatníku, děkuji

Zuza.M

smajlík - reference dagmaar.cz

Šperk šatníku

Překrásná originální práce! Velmi vysoká kvalita, jsem nadšena!

Kupovala jsem jako dárek, ale našetřím si na vlastní. Je to šperk šatníku.

Děkuji

Eva Pupišíková

smajlík - reference dagmaar.cz

Parfém mám

Dobrý den paní Dagmaro, šátek dnes dorazil – jedním slovem NÁDHERA ! Ruční obšití úžasné. Jinak parfém mám, dobrou kamarádku také, střevíčky pořídím :-), jsem 2 roky na mateřské dovolené, tak jsem si řekla, že je čas udělat radost i sobě, nelituji ….Morava opět v Praze boduje !

Přeji Vám krásné léto

Eva Filipová

smajlík - reference dagmaar.cz

Design

Milá Dagmar, děkuji Vám za nádherný šátek, ten prostě nemá chybu! Zamilovala jsem si ho na první pohled!

Děkuji také za úžasně nafocený katalog, který je bezkonkurenční! Mám z něho velice krásný pocit.Jste prostě český „Hermés“, co více dodat.

Fandím Vám a těším se na další Vaše designové úspěchy!

Monika

zpět